Teraz 6% rabatu z kodem:
listopad

Producenci
Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia:

Każdy towar ma określony termin realizacji zamówienia:

a) 24h - towar wysyłamy następnego dnia roboczego

b) inny niż 24h - są to produkty na zamówienie. Zamówienie na nie składamy po zaksięgowaniu wpłaty lub potwierdzeniu zamówienia za pobraniem. Oferta na te produkty jest aktualizowana kilka razy dziennie w oparciu o stany magazynowe dostarczane przez producentów.

W przypadku zakupu towarów z różnym terminem realizacji, zamówienie zrealizujemy w terminie określonym wg towaru z najdłuższym terminem realizacji w koszyku.

Aktualny status zamówienia można sprawdzić logując się na swoje konto w sklepie. Klienci niezarejestrowani mają możliwość sprawdzić status zamówienia klikając w link, który otrzymają w mailu potwierdzającym zamówienie.

W wyjątkowych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia terminu realizacji zamówienia. Jeśli zamówienie nie będzie mogło być zrealizowane w zadeklarowanym terminie, wysyłamy powiadomienie o opóźnieniu.

Dokładamy wszelkich starań, żeby oferta w sklepie była jak najbardziej aktualna. Stany magazynowe oferowanych produktów aktualizowane są co najmniej raz dziennie. Jednak mogą wystąpić sytuacje takie jak pomyłka magazynowa czy uszkodzenie towaru. Jeśli nie mamy możliwości szybkiego uzupełnienia stanu magazynowego takie zamówienie może zostać anulowane.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl